Dowiedz się jak świetnie urządzić mieszkanie

Fotele inspirowane – pomysł nie tylko do salonu

Warto wiedzieć, że doskonałe projekty foteli powstawały już w 1929 roku. Obecni projektanci postanowili odświeżyć je i realizować, gdyż stanowią oryginalne rozwiązanie nie tylko do salonów, ale również do nowoczesnych biur. To bowiem designerskie fotele inspirowane. Sprawdźmy, jakie dokładnie są.

Fotel z białej skóry

To właśnie o tym projekcie fotela inspirowanego barcelona (http://www.design-store.pl/pl/p/Fotel-BA1-skora-biala-TP/926) pisaliśmy, że pochodzi z 1929 roku. Jego ciekawe designerskie wzornictwo to idealna propozycja do nowoczesnego wnętrza. Fotel posiada chromowaną podstawę wygiętą w kształt litery X oraz pikowane obicie z białej skóry.

Fotel jajo – najbardziej designerski projekt

Fotel inspirowany egg (http://www.design-store.pl/pl/p/Fotel-Jajo-amarantowy-kaszmir-39-Premium/1877) to następny wspaniały projekt, który można wykorzystać w nowoczesnych wnętrzach. Takie wymagają awangardowego umeblowania i takich samych elementów wyposażenia. Stylowy fotel jajo to obrotowy fotel wykonany z kaszmirowej wełny oraz chromowanego metalu. Uwaga. Najważniejsze. Posiada funkcję kołyski.

Inspirowany fotel z podnóżkiem

Ostatnią naszą propozycją jest fotel inspirowany lounge chair (http://www.design-store.pl/pl/p/Fotel-z-podnozkiem-inspirowany-projektem-Lounge-chair/46) z podnóżkiem. Fotel stanowi funkcjonalny, ale też innowacyjny element wyposażenia nowoczesnego gabinetu. Jego głównymi atutami są materiał, czyli włoska skóra, podnóżek, ale przede wszystkim designerski projekt.

2 komentarze

  • Seba, Marzec 22, 2017, 11:44 am

  Odpowiedz

  Uuuu lala. Ten ostatni to by mi się przydał 🙂

  • Magda, Marzec 22, 2017, 11:44 am

  Odpowiedz

  Nie powiem projekty godne podziwu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.